



New! Ladies Cobra Aerojet 21* 4 Hybrid - KBS PGI 55 Ladies Flex - 385997
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | KBS PGI Players Graphite Iron 55g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 385997 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | KBS PGI Players Graphite Iron 55g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 385997 |























