



New! Ladies Cobra AEROJET 24* 5 Hybrid w/ HC - KBS PGI 55g Ladies Flex - 413353
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38" |
| Loft: | 24 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | KBS PGI (Players Graphite Iron) 55g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 413353 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38" |
| Loft: | 24 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | KBS PGI (Players Graphite Iron) 55g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 413353 |























