



New! Ladies Cobra Air-X Offset 29* 6 Hybrid w/ HC - Cobra 45g Ladies Flex 338415
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37" |
| Loft: | 29 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 338415 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37" |
| Loft: | 29 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 338415 |























