



New! Ladies Cobra King LTDx 24* 5 Hybrid w/HC - KBS PGI 55g Ladies Flex - 317933
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.75" |
| Loft: | 24 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | KBS PGI (Players Graphite Iron) 55g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 317933 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.75" |
| Loft: | 24 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | KBS PGI (Players Graphite Iron) 55g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 317933 |























