🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




NEW Ladies Cobra KING LTDx MAX 18.5* 3 Wood Blk/Pink- Riptide Ladies Flex 379124
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Ladies KING LTDx MAX |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.75" |
| Loft: | 18.5 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 40g 4.0 Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect without the Sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 379124 |
$50.40
Original: $143.99
-65%NEW Ladies Cobra KING LTDx MAX 18.5* 3 Wood Blk/Pink- Riptide Ladies Flex 379124—
$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Ladies KING LTDx MAX |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.75" |
| Loft: | 18.5 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 40g 4.0 Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect without the Sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 379124 |





















