🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




New! Left Handed Cobra LTDx 15* 3 Wood w/HC - HZRDUS iM10 60g 6.0 Stiff - 370169
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke iM10 6.0 60g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 370169 |
$159.99
New! Left Handed Cobra LTDx 15* 3 Wood w/HC - HZRDUS iM10 60g 6.0 Stiff - 370169—
$159.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke iM10 6.0 60g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 370169 |





