



New Left Handed Srixon ZX 22* 4 Hybrid - Tensei White AV 70g Stiff Flex - 377641
| Brand: | Srixon |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 377641 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Srixon |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 377641 |























