🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




New! Left Handed TaylorMade Stealth2 HD 23* 4 Hybrid - Speeder NX Regular 397013
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX Red 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 397013 |
$159.99
New! Left Handed TaylorMade Stealth2 HD 23* 4 Hybrid - Speeder NX Regular 397013—
$159.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Fujikura Speeder NX Red 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 397013 |





















