



New! XXIO 11 23* 5 Hybrid w/ HC - XXIO MP-1100 45g SR Stiff-Regular #362305
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1100 45g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Weight Plus Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 362305 |
Original: $175.99
-65%$175.99
$61.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1100 45g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Weight Plus Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 362305 |























