



NEW XXIO Prime 11 26* 6 Hybrid w/Cover - SP-1100 DST 43.5g Regular Flex 375275
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO SP-1100 DST 43.5g 4.9Tq. Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original XXIO |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 375275 |
Original: $223.99
-65%$223.99
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO SP-1100 DST 43.5g 4.9Tq. Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original XXIO |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 375275 |























