



Nice! Callaway Epic Star MAX 23* 5 Hybrid - Attas Speed Series 50g Senior 326460
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | UST Mamiya Attas Speed Series 50g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn Dri-Tac Lite Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with a few scuffs around the edges of the sole. The crown shows a couple minor scuffs, due to shop wear, which aren't noticeable at address. Face is untouched and looks great. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 326460 |
Original: $143.99
-65%$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | UST Mamiya Attas Speed Series 50g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn Dri-Tac Lite Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with a few scuffs around the edges of the sole. The crown shows a couple minor scuffs, due to shop wear, which aren't noticeable at address. Face is untouched and looks great. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 326460 |























