



Nice! Ladies TaylorMade SIM2 MAX Rescue 25* 5 Hybrid - Aldila NV Ladies - 319120
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 25 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila NV 45g High Trajectory Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ Grey/White |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with only a couple small and minor brush marks to the face and sole from hitting a few balls. The crown and topline are untouched and look great. |
| SKU: | 319120 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 25 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila NV 45g High Trajectory Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ Grey/White |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with only a couple small and minor brush marks to the face and sole from hitting a few balls. The crown and topline are untouched and look great. |
| SKU: | 319120 |























