



Nice! Ladies TaylorMade SIM2 MAX Rescue 25* 5 Hybrid - Aldila NV Ladies - 328775
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 25 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila NV 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with light brush marks to the face and sole from hitting a couple balls. The crown shows a couple very minor nicks and one small scratch which isn't noticeable at address. Topline is untouched and looks great. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 328775 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.5" |
| Loft: | 25 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila NV 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with light brush marks to the face and sole from hitting a couple balls. The crown shows a couple very minor nicks and one small scratch which isn't noticeable at address. Topline is untouched and looks great. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 328775 |























