



Nice Left Handed Callaway 2021 Apex Pro 20* 3 Hybrid - MMT 80 Stiff Flex 336751
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi MMT 80g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Z-Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with a few light marks but nothing major. |
| SKU: | 336751 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi MMT 80g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Z-Grip |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with a few light marks but nothing major. |
| SKU: | 336751 |























