



Nice! XXIO Eleven 23* 5 Hybrid - Project X Catalyst 70g Regular Flex - 327196
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X Catalyst 70g 5.5 Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Wrap Standard+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with light brush marks to the face and sole from a couple rounds of use. The crown shows a couple small and minor scratches which aren't noticeable at address. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 327196 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X Catalyst 70g 5.5 Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Wrap Standard+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition with light brush marks to the face and sole from a couple rounds of use. The crown shows a couple small and minor scratches which aren't noticeable at address. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 327196 |























