



PXG 2020 Sugar Daddy 0311 Milled 58*(9*) Wedge - KBS C-Taper 130 X-Flex - 383044
| Brand: | PXG |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.5" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | KBS C-Taper 130g Extra Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | PXG Lamkin Z5 |
| Bounce: | 9* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Grooves and grip still have lots of play left. Sole shows light scarring. Face shows some discoloration. |
| SKU: | 383044 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | PXG |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.5" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | KBS C-Taper 130g Extra Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | PXG Lamkin Z5 |
| Bounce: | 9* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Grooves and grip still have lots of play left. Sole shows light scarring. Face shows some discoloration. |
| SKU: | 383044 |























