



PXG 2020 Sugar Daddy 0311 Milled 60*(9*) Wedge - Elevate Regular Flex - 415989
| Brand: | PXG |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 60 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | True Temper Elevate 95g VSS Regular Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | PXG Lamkin Z5 |
| Bounce: | 9* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Grooves and grip still have lots of play left. No major dings or scratches. |
| SKU: | 415989 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | PXG |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 60 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | True Temper Elevate 95g VSS Regular Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | PXG Lamkin Z5 |
| Bounce: | 9* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Grooves and grip still have lots of play left. No major dings or scratches. |
| SKU: | 415989 |























