



PXG 2020 Sugar Daddy 0311 Milled 60*(9*) Wedge - Modus3 130g X-Flex - 399272
| Brand: | PXG |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 60 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | N.S. Pro Modus3 Tour 130g Extra Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet Cord |
| Bounce: | 9* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Sole shows light scarring from wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 399272 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | PXG |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 60 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | N.S. Pro Modus3 Tour 130g Extra Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet Cord |
| Bounce: | 9* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Sole shows light scarring from wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 399272 |























