


SCOTTY CAMERON CIRCLE H Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip #411370
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31 1/2" long |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the label / finish. |
| SKU: | 411370 |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 31 1/2" long |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the label / finish. |
| SKU: | 411370 |























