



TaylorMade 2021 HI-TOE 58*(10*) Wedge - KBS HI-REV 2.0 115g Wedge Flex - 378808
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin Crossline Genesis |
| Bounce: | 10* |
| Sole Grind: | HI-Toe |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some light brush marks from course play. Sole has some loss in finish. The grooves are great with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 378808 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin Crossline Genesis |
| Bounce: | 10* |
| Sole Grind: | HI-Toe |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some light brush marks from course play. Sole has some loss in finish. The grooves are great with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 378808 |























