



TaylorMade 2021 HI-TOE 58*(7*) Wedge - KBS HI-REV 2.0 115g Wedge Flex - 378806
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin Crossline Genesis |
| Bounce: | 7* |
| Sole Grind: | HI-Toe |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some light brush marks from course play. Sole has some loss in finish. The grooves are great with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 378806 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin Crossline Genesis |
| Bounce: | 7* |
| Sole Grind: | HI-Toe |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some light brush marks from course play. Sole has some loss in finish. The grooves are great with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 378806 |























