



TaylorMade Milled Hi-Toe3 58*(7*) Wedge - KBS HI REV 2.0 115g Wedge Flex #414920
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline Genesis |
| Bounce: | 7* |
| Sole Grind: | Hi-Toe |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above average condition. Face and sole show some light wear from normal course play. Grooves and grip have many more rounds left. No major dings. |
| SKU: | 414920 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.75" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline Genesis |
| Bounce: | 7* |
| Sole Grind: | Hi-Toe |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above average condition. Face and sole show some light wear from normal course play. Grooves and grip have many more rounds left. No major dings. |
| SKU: | 414920 |























