



TaylorMade Stealth 25* 5 Hybrid - Tensei AV Silver 55g Senior Flex - 396426
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 25 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Silver 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with many brush marks to the face and sole from regular use. Topline and crown show a couple scuffs and nicks which are hardly noticeable at address. No dings or major scratches. |
| SKU: | 396426 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 25 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei AV Series Silver 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with many brush marks to the face and sole from regular use. Topline and crown show a couple scuffs and nicks which are hardly noticeable at address. No dings or major scratches. |
| SKU: | 396426 |























