



Titleist Vokey SM8 M-Grind 58*(8*) Chrome Wedge - Accra 70g Regular - 406925
| Brand: | Titleist |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.5" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Accra iSeries 70g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Bounce: | 8* |
| Sole Grind: | M-Grind |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Fair condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Face Grooves look good with plenty of bite left. Sole has some light scarring and discoloration from wear. No major imperfections. |
| SKU: | 406925 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Titleist |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 34.5" |
| Loft: | 58 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Accra iSeries 70g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Bounce: | 8* |
| Sole Grind: | M-Grind |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Fair condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Face Grooves look good with plenty of bite left. Sole has some light scarring and discoloration from wear. No major imperfections. |
| SKU: | 406925 |























