



Tour Edge E523 4 Hybrid w/HC - UST Hot Launch 50g Senior Flex - 348053
| Brand: | Tour Edge |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.75" |
| Loft: | |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | UST Hot Launch 50g Senior |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5/10 Above average condition - some brush marks on face and sole. Some tiny dings around the head. No major scratches or dings. |
| SKU: | 348053 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Tour Edge |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 38.75" |
| Loft: | |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | UST Hot Launch 50g Senior |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5/10 Above average condition - some brush marks on face and sole. Some tiny dings around the head. No major scratches or dings. |
| SKU: | 348053 |























