



Tour Issue Tour Edge Exotics EXS Pro 18* 3 Hybrid - HZRDUS Smoke X-Flex - 413904
| Brand: | Tour Edge |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke Black Low Spin HY 80g 6.5 Extra-Stiff Flex (2.4*) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride V-55 Standard |
| Swing Weight: | D6 |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with brush marks to the face and sole from regular use. Crown shows a few nicks and scratches which are noticeable at address. No dings. (Tour Serial #) (Swing Weight - D6) |
| SKU: | 413904 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Tour Edge |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke Black Low Spin HY 80g 6.5 Extra-Stiff Flex (2.4*) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride V-55 Standard |
| Swing Weight: | D6 |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with brush marks to the face and sole from regular use. Crown shows a few nicks and scratches which are noticeable at address. No dings. (Tour Serial #) (Swing Weight - D6) |
| SKU: | 413904 |























