


TRUE SPEC FUBUKI 50 Stiff Flex 43" Driver Shaft w/ TaylorMade Tip #415927
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 43" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. |
| SKU: | 415927 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 43" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. |
| SKU: | 415927 |























