



Wilson LP 22.5* 4 Hybrid - Mitsubishi Tensei AV 55g Senior Flex - 394181
| Brand: | WILSON Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 22.5 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei AV Series 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above average condition. Face and sole show minimal signs of wear or use. Topline and crown look good with light visible wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 394181 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | WILSON Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 22.5 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei AV Series 55g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above average condition. Face and sole show minimal signs of wear or use. Topline and crown look good with light visible wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 394181 |























