



Wison Staff Model Forged 60*(10*) Wedge - KBS Tour 125g Stiff+ Steel - 320557
| Brand: | WILSON Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.75" |
| Loft: | 60 |
| Flex: | Stiff-Plus |
| Shaft Type: | KBS Tour 125g Stiff-Plus Flex Steel |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Midsize |
| Bounce: | 10* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks, scratches, and a few dings to the face and sole from regular use. Two large dings to the bottom of the face. Grooves are lightly worn and still offer good bite. Topline shows a few minor dings due to bag chatter. |
| SKU: | 320557 |
Original: $55.99
-65%$55.99
$19.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | WILSON Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.75" |
| Loft: | 60 |
| Flex: | Stiff-Plus |
| Shaft Type: | KBS Tour 125g Stiff-Plus Flex Steel |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride CP2 Wrap Midsize |
| Bounce: | 10* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks, scratches, and a few dings to the face and sole from regular use. Two large dings to the bottom of the face. Grooves are lightly worn and still offer good bite. Topline shows a few minor dings due to bag chatter. |
| SKU: | 320557 |























