



XXIO 12 23* 5 Hybrid (AS IS) - XXIO MP-1200 DST 42g Regular Flex - 408516
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1200 DST 42g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Weight Plus |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some light brush marks from normal wear. The crown looks good with some light wear. (AS IS) Condition weight is missing from the sole. (see photos) |
| SKU: | 408516 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1200 DST 42g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Weight Plus |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | N/A |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some light brush marks from normal wear. The crown looks good with some light wear. (AS IS) Condition weight is missing from the sole. (see photos) |
| SKU: | 408516 |























