



XXIO Eleven 23* 5 Hybrid w/ HC - XXIO MP-1100 47g Regular Flex - 358012
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1100 47g Regular Flex Graphite (International Flex Code 4333) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride CP2 Pro Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks and a couple minor nicks to the face and sole from regular use. The topline and crown both show a couple scratches which are noticeable at address. Back edge of the sole shows a couple nicks and scratches as well. No dings. |
| SKU: | 358012 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1100 47g Regular Flex Graphite (International Flex Code 4333) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride CP2 Pro Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks and a couple minor nicks to the face and sole from regular use. The topline and crown both show a couple scratches which are noticeable at address. Back edge of the sole shows a couple nicks and scratches as well. No dings. |
| SKU: | 358012 |























