



XXIO Eleven 23* 5 Hybrid - XXIO MP-1100 43g Regular Flex - 357725
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1100 43g Regular Flex Graphite (International Flex Code 3223) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Weight Plus Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with light brush marks to the face and sole from a few rounds of use. The topline and crown both show a couple nicks and scratches which are noticeable at address. Back edge of the sole shows a couple minor nicks and scratches as well. |
| SKU: | 357725 |
Original: $143.99
-65%$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1100 43g Regular Flex Graphite (International Flex Code 3223) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Weight Plus Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with light brush marks to the face and sole from a few rounds of use. The topline and crown both show a couple nicks and scratches which are noticeable at address. Back edge of the sole shows a couple minor nicks and scratches as well. |
| SKU: | 357725 |























