🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






XXIO Eleven 7-PW,AW,SW IRON SET - 50g Stiff-Regular Flex Graphite +1/2" 381700
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Set Makeup: | 7-PW,GW,SW |
| Number of Clubs: | 6 |
| Club Length: | 1/2" Long of Standard |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1100 DST 50g Stiff-Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Weight Plus |
| Lie Angle: | Standard |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average condition. The faces and soles have some brush marks from normal wear. The grooves are in good shape with many more rounds of use. The grips are worn and should be replaced soon. |
| SKU: | 381700 |
$439.99
XXIO Eleven 7-PW,AW,SW IRON SET - 50g Stiff-Regular Flex Graphite +1/2" 381700—
$439.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Set Makeup: | 7-PW,GW,SW |
| Number of Clubs: | 6 |
| Club Length: | 1/2" Long of Standard |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Shaft Type: | XXIO MP-1100 DST 50g Stiff-Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Weight Plus |
| Lie Angle: | Standard |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average condition. The faces and soles have some brush marks from normal wear. The grooves are in good shape with many more rounds of use. The grips are worn and should be replaced soon. |
| SKU: | 381700 |







