



XXIO Prime 10 26* 6 Hybrid - XXIO SP-1000 44g Regular Flex - 347201
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO SP-1000 Prime 44g Regular Flex Graphite (International Flex Code 3212) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn Dri-Tac Lite Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks and a couple nicks to the face and sole from regular use. Topline shows a couple minor scuffs. Crown shows a couple minor scuffs and scratches which are hardly noticeable at address. No dings. |
| SKU: | 347201 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.25" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | XXIO SP-1000 Prime 44g Regular Flex Graphite (International Flex Code 3212) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn Dri-Tac Lite Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 6H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks and a couple nicks to the face and sole from regular use. Topline shows a couple minor scuffs. Crown shows a couple minor scuffs and scratches which are hardly noticeable at address. No dings. |
| SKU: | 347201 |























