



XXIO X 20* 4 Hybrid - Fujikura Vista Pro 60g Stiff Flex Graphite - 327195
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.5" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Fujikura Vista Pro HY 60g Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Wrap Standard+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks and a few nicks to the face and sole from a few rounds of use. The crown shows a couple minor scuffs which aren't noticeable at address. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 327195 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.5" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Fujikura Vista Pro HY 60g Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Wrap Standard+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks and a few nicks to the face and sole from a few rounds of use. The crown shows a couple minor scuffs which aren't noticeable at address. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 327195 |























