



XXIO X 20* 4 Hybrid - XXIO MP1000 51g Stiff Flex Graphite - 333499
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | XXIO MP1000 51g Stiff Flex Graphite (International Flex Code 5333) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks and a few nicks to the face and sole from a few rounds of use. The crown shows a couple minor scuffs and nicks which aren't noticeable at address. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 333499 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 20 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | XXIO MP1000 51g Stiff Flex Graphite (International Flex Code 5333) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | XXIO Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks and a few nicks to the face and sole from a few rounds of use. The crown shows a couple minor scuffs and nicks which aren't noticeable at address. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 333499 |























