



LEFT HANDED Callaway Rogue 21* 4 Hybrid Regular Flex w/Headcover 293161
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Aldila Synergy 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average condition with moderate wear to the sole and face. The crown has a few very small nicks in the finish but nothing that sticks out or that will affect performance. |
| SKU: | 293161 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.25" |
| Loft: | 21 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Aldila Synergy 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average condition with moderate wear to the sole and face. The crown has a few very small nicks in the finish but nothing that sticks out or that will affect performance. |
| SKU: | 293161 |























