



Left Handed Cobra AEROJET 10.5* Driver - Tensei White AV 75g Stiff - 404266
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 45.5" |
| Loft: | 10.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 75g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole look great with some light brush marks from normal course play. The crown looks ok with some light visible wear. No major dings. |
| SKU: | 404266 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 45.5" |
| Loft: | 10.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 75g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole look great with some light brush marks from normal course play. The crown looks ok with some light visible wear. No major dings. |
| SKU: | 404266 |





















