



Titleist TSr2 9* Driver - HZRDUS CB Red 50g 5.0 Senior Flex - 412453
| Brand: | Titleist |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.5" |
| Loft: | 9 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | HZRDUS CB Red Mid Spin 50g 5.0 Senior Flex (5.9*) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from regular use. Crown shows couple paint chips and minor scratches which are noticeable at address. |
| SKU: | 412453 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Titleist |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.5" |
| Loft: | 9 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | HZRDUS CB Red Mid Spin 50g 5.0 Senior Flex (5.9*) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with brush marks to the face and sole from regular use. Crown shows couple paint chips and minor scratches which are noticeable at address. |
| SKU: | 412453 |





















