🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW FUJIKURA VENTUS TR BLACK VELOCORE 5 STIFF FLEX DRIVER SHAFT w/ Cobra #450188
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Ventus TR Black |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black 360 Standard |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450188 |
$78.40
Original: $223.99
-65%NEW FUJIKURA VENTUS TR BLACK VELOCORE 5 STIFF FLEX DRIVER SHAFT w/ Cobra #450188—
$223.99
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Ventus TR Black |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black 360 Standard |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450188 |



