🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW FUJIKURA VENTUS TR BLACK 7 STIFF FLEX 3 WOOD SHAFT w/Cobra Adapter #450607
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Ventus TR Velocore Black |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 79.5g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450607 |
$70.00
Original: $199.99
-65%NEW FUJIKURA VENTUS TR BLACK 7 STIFF FLEX 3 WOOD SHAFT w/Cobra Adapter #450607—
$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Ventus TR Velocore Black |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 79.5g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450607 |



