



New! Ladies Cobra 2020 T-Rail 24* #5 Hybrid Women's Flex 263149
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.75" |
| Loft: | 24 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra UltraLite 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original Cobra |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 263149 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.75" |
| Loft: | 24 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra UltraLite 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original Cobra |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 263149 |























