



New! Ladies Cobra 2022 Air-X 19* 3 Wood - Cobra Ultralite Ladies Flex - 321461
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | 2022 Ladies Air-X Offset |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 42" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 321461 |
Original: $143.99
-65%$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | 2022 Ladies Air-X Offset |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 42" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 321461 |























