



New! Ladies Cobra Air-X Offset 26* 5 Hybrid - Ultralite 45g Ladies Flex - 321533
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.75" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 321533 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.75" |
| Loft: | 26 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 321533 |























