



New! Left Handed Cobra King LTDx LS 14.5* 3 Wood - EF Riptide CB Regular 359204
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 5.5 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin w/sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 359204 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 5.5 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin w/sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 359204 |























