



New! Left Handed Cobra King LTDx LS 14.5* 3 Wood -HZRDUS iM10 60g Regular 359132
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5" |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke iM10 60g 5.5 Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 359132 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5" |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke iM10 60g 5.5 Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 359132 |























