



Callaway 2021 Epic Speed 12* Driver - HZRDUS Smoke RDX X Stiff Flex - 316820
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.25" |
| Loft: | 12 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS RDX Smoke Low Spin 60g 6.5 X Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original Callaway Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | N/A |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with some minor scratches to the sole from a couple rounds of use. The face is nearly untouched with just a couple brush marks towards to the sole. The crown has two minor nicks but still looks good. |
| SKU: | 316820 |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.25" |
| Loft: | 12 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS RDX Smoke Low Spin 60g 6.5 X Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original Callaway Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | N/A |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with some minor scratches to the sole from a couple rounds of use. The face is nearly untouched with just a couple brush marks towards to the sole. The crown has two minor nicks but still looks good. |
| SKU: | 316820 |























