



Excellent Ladies TaylorMade Stealth 19* 5 Wood - Aldila Ascent 45g Ladies 412676
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.75" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Lite Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with only light brush marks to the face and sole from a couple rounds of use. Topline and crown are both untouched and look great. |
| SKU: | 412676 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.75" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Lite Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with only light brush marks to the face and sole from a couple rounds of use. Topline and crown are both untouched and look great. |
| SKU: | 412676 |





















