



Nice Left Handed TaylorMade '24 Qi10 15* 3 WOOD RiptideCB 40g Senior Flex 414191
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | 2024 Qi10 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 40g 5.0 Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn DriTac |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole look good with some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light scratches but nothing too bad. |
| SKU: | 414191 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | 2024 Qi10 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 40g 5.0 Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn DriTac |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole look good with some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light scratches but nothing too bad. |
| SKU: | 414191 |





















