



Left Handed PXG 0341X Gen2 18* 5 WOOD w/HC - Riptide CB 50g Senior Flex 411787
| Brand: | PXG |
| Model: | 0341X Gen2 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.5" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 50g 5.0 Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Z5 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 411787 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | PXG |
| Model: | 0341X Gen2 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.5" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 50g 5.0 Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Z5 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 411787 |





















